nacházíte se:  Žaluzie Krůza >  Žaluzie vertikální verze pro tisk

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou ideálním řešením pro zastínění velkých prosklených ploch nebo předělení velkých místností, jak v moderních kancelářích tak i v domech nebo bytech.

Do velkého okna či proskleného vstupu na terasu bývá problém instalovat některé druhy žaluzií a přesto je potřeba chránit interiér před nadměrným slunečním zářením. Vertikální žaluzie tento problém elegantně vyřeší. Nejen že brání proniknutí slunečních paprsků, ale také poskytují potřebné soukromí před zraky sousedů a kolemjdoucích.

Díky jednoduchému ovládání vertikálních žaluzií vytvoříte v pokoji či kanceláři příjemné prostřední během několika vteřin, stačí pouze zatáhnout za provázek či řetízek a nastavit tak ideální zastínění. Na výběr je z několika variant ovládání vertikálních žaluzií, záleží vždy na dispozici pokoje a umístění okna. Vertikální žaluzie lze stahovat na levou i pravou stranu, doprostřed nebo jako oponu. Pro maximální komfort je možné za příplatek objednat vertikální žaluzie s vlasním motorkem, které ovládáte v pohodlí Vaší pohovky pomocí dálkového ovládání.

Vertikální žaluzie lze instalovat dokonce i na některá atypická okna, jako jsou například oblouky, rohová okna nebo prosklené výklenky. Vytvoříte tak příjemný a zajímavý prostor pro odpočinek. Konzoly vertikálních žaluzií je možné uchytit jak na stěnu tak i na strop pokoje, využití je tedy opravdu široké.

Nejen zastínění pokoje je však jediným důvodem, proč si pořídit vertikální žaluzie. Pokud zvolíte vhodné barvy a materiál, stanou se moderním designovým doplňkem pokoje a podtrhnou celkový dojem. Můžete zvolit širší lamely o šířce 127mm nebo užší lamely široké 89mm, které působí jemněji a decentněji, zabírají však více prostoru při úplném stažení.

Na výběr je opravdu široká škála barev a designů od látkových lamel až po plastové, které dokáží pokoj úplně zatemnit a chránit tak interiér před přímým sluncem, v zimě pak před únikem tepla.

Pro více podrobnějších informací neváhejte kontaktovat naše odborníky, rádi Vám pomohou s výběrem vhodného zastínění přímo pro Váš interiér.

 

Vertikální žaluzie šířka 127 mmVertikální žaluzie šířka 89 mm


Související produkty:


Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace

Máte-li nějaký dotaz ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte a kontaktujte nás.Produkty

Rychlý kontakt

Aleš Krůza - Žaluzie a sítě
Hlavní 108, 691 05 Zaječí

Tel.: 519 351 110, 519 351 105
Mobil: +420 724 778 288

Zaměření, montáž žaluzií a sítí - 778061129
Fax: +420 519 351 207

IČ: 758 21 435
DIČ: CZ6606300580
E-mail: KRUZAA@seznam.cz

[kontakty]