nacházíte se:  Žaluzie Krůza >  Venkovní rolety verze pro tisk

venkovní Rolety

Venkovní rolety představují skvělé řešení pro zastínění oken obytných domů, bytů i kancelářských prostor proti nadměrnému slunečnímu svitu. To však není jediné využití venkovních rolet.

Zejména v letních měsících oceníte výrazné termoregulační schopnosti, kdy venkovní rolety zabraňují vniknutí slunečních paprsků do místnosti, a tak udržují příjemnou teplotu, nemusíte proto uvažovat o pořízením nákladné klimatizace, která stejně zdraví člověka příliš neprospívá. V zimě pak venkovní rolety zabraňují úniku tepla, takže ušetříte peníze za vytápění a investice do venkovních rolet se Vám rychle vrátí.

Ti, jež bydlí v blízkosti hlučné ulice jistě ocení akustické vlastnosti venkovních rolet, které eliminují hluk z okolí a Vy si tak budete moci užívat pohody v příjemném a tichém prostředí, navíc chráněni před zraky náhodných kolemjdoucích a sousedů, ale i potenciálních zlodějů.

Venkovní rolety totiž přispívají i k samotné ochraně budov před vloupáním. Rolety se dají uzamknout a tak je pro zloděje mnohem složitější, ba téměř nemožné, se do domu dostat, aniž by vzbudili pozornost sousedů.

Pokud zvolíte správnou barvu venkovních rolet, stanou se ozdobou Vašeho domu a zajímavým designovým doplňkem, protože okna a dveře zabírají na fasádě domu relativně velký prostor. Na výběr je ze široké škály barev a imitací dřeva, proto můžete venkovní rolety sladit jak s barvou okenního rámu, tak i s odstínem samotné fasády.

Venkovní rolety se skládají z horizontálních hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou, proto mají tak skvělé termoregulační a protihlukové vlastnosti. Pohybují se ve vodících lištách, které zabezpečují rovnoměrné zatahování a roztahování venkovních rolet. Na horním rámu je pak umístěn box, do kterého se celá venkovní roleta sroluje.

Ovládání venkovních rolet je velice jednoduché, můžete si dokonce vybrat rovnou ze tří způsobů. Prvním z nich je ovládání šňůrou, podobně jako u interiérových i venkovních žaluzií. Druhým způsobem manipulace s venkovními roletami je pomocí kliky a pro opravdové pohodlí pak ovládání elektropohonem, kdy v boxu rolety je ukryt trubkový motor.

Pro bližší informace ohledně venkovních rolet neváhejte kontaktovat naše odborníky, kteří vám rádi s výběrem pomohou a poradí.

Roleta RADIX


Související produkty:


Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace

Máte-li nějaký dotaz ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte a kontaktujte nás.Produkty

Rychlý kontakt

Aleš Krůza - Žaluzie a sítě
Hlavní 108, 691 05 Zaječí

Tel.: 519 351 110, 519 351 105
Mobil: +420 724 778 288

Zaměření, montáž žaluzií a sítí - 778061129
Fax: +420 519 351 207

IČ: 758 21 435
DIČ: CZ6606300580
E-mail: KRUZAA@seznam.cz

[kontakty]