nacházíte se:  Žaluzie Krůza >  Žaluzie horizontální verze pro tisk

horizontální Hliníkové žaluzie

Horizontální hliníkové žaluzie se v dnešní době těší velké oblibě v mnoha domácnostech, ale i kancelářích, a to především díky svému praktickému využití a modernímu vzhledu.

Horizontální hliníkové žaluzie jsou ideálním řešením na zastínění oken, díky snadnému ovládání si do interiéru pustíte jen tolik slunečního svitu, kolik chcete. Navíc mají horizontílní hliníkové žaluzie i částečné termo regulační schopnosti. V parných letních dnech horizontální žaluzie sklopíte a v místnosti se tak udrží příjemná taplota. V zimě zas můžete do bytu pustit více slunečního svitu a vytvořit hřejivou atmosféru.

Pokud žijete v hustěji obydlené oblasti nebo třeba v domku u cesty, jistě oceníte i schopnost horizontálních žaluzií chránit vaše soukromí před zraky sousedů a kolemjducích. Tato situace se samozřejmě dá vyřešit například závěsy, ale ty nemůžete regulovat podle potřeby.

Horizontální hliníkové žaluzie však nemají jenom funkční, praktický charakter, ale spoludotvářejí celkový styl místnosti. V současnosti už si můžete vybírat z mnoha barev a designů horizontálních žaluzií od imitace dřeva až po výrazné barevné designy. Pokud zvolíte správný odstín a vzhled horizontálních žaluzií, který bude korespondovat s celkovým pojetím místnosti a oken vytvoříte tak zajímavý moderní interiérový doplněk.

Ani atypické tvary oken nepředstavují žádný problém. Horizontální hliníkové žaluzie jsou vysoce variabilní, dají se proto přizpůsobit téměř každému oknu, ať už zkosenému, obloukovitému nebo podkrovnímu.

Horizontální hliníkové žaluzie se navíc snadno ovládají, manipulaci s nimi zvládnou i vaše ratolesti. Co se údržby týče, dá se tvrdit, že horizontální hliníkové žaluzie jsou téměř bezúdržbové, jen jednou za čas je potřeba setřít usazený prach, v případě meziskelních hliníkových žaluzií není potřeba ani to.

Dnes už jsou horizontální hliníkové žaluzie cenově dostupné opravdu pro každého, stačí si jen zvolit barvu a vzhled. Pokud si s výběrem horizontálních hliníkových žaluzií nevíte rady, obraťte se prostřednictvím kontaktního formuláře na konci této stránky na naše odborníky, kteří Vám rádi zodpoví Vaše dotazy a pomohou vybrat to nejlepší Vám na míru.

 

Typ Morava ISSO

Nejpoužívanější žaluzie do plastových a euro oken. Žaluzie je ovládaná řetízkem jak vytahování, tak polohování lamel.Typ ISSO je možné vyrobit i v provedení domykatelném. Horní a dolní profil má provedenou předpovrchovou úpravu zinkem a potom je lakován tak, že v žádném případě nereziví. Lamela se používá šíře 25mm, tloušťka 0.18mm v barevném provedení dle vzorníku. U tohoto typu žaluzie je možné barevné sladění lamel, profilu, žebříčků.

Žaluzie Morava ISSO - dřevo imitaceŽaluzie Morava ISSO - bíláŽaluzie Morava ISSO - zlatáProfil Morava ISSO - světle hnědáProfil Morava ISSO

Meziskelní žaluzie

Vhodné pro zastínění velkých prosklených ploch. Jsou výborným řešením ochrany proti slunečnímu svitu, ochrání Vaše intimní soukromí. Můžete si vybrat ze široké škály barevných odstínů dle vrzorníku. Profil je pozinkovaný plech 27 x 19 mm. V barvě bílé nebo hnědé. Ovládání je na bovden + tyčku a vytahování šňůrkou.

Meziskelní žaluzieMeziskelní žaluzie na bovden

Interiérové žaluzie

Stejný profil jako u meziskelních žaluzií. Nabízíme dva typy brzd:

  • brzda LUX (KARDAN): šňůrka a plexi tyčka
  • brzda OBYČEJNÁ: šňůrka a bovden + kovová tyčka

Brzda LUXBrzda obyejná

Atypické žaluzie

Vyrobíme z meziskelního profilu 27 x 19 mm na brzdu LUX ovládané na šňůrku a plexi tyčku.

Atypické žaluzie


Související produkty:


Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace

Máte-li nějaký dotaz ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte a kontaktujte nás.Produkty

Rychlý kontakt

Aleš Krůza - Žaluzie a sítě
Hlavní 108, 691 05 Zaječí

Tel.: 519 351 110, 519 351 105
Mobil: +420 724 778 288

Zaměření, montáž žaluzií a sítí - 778061129
Fax: +420 519 351 207

IČ: 758 21 435
DIČ: CZ6606300580
E-mail: KRUZAA@seznam.cz

[kontakty]