nacházíte se:  Žaluzie Krůza >  Markýzy verze pro tisk

Markýzy

Markýzy potkáváme na každém kroku, chrání výkladní skříň obchodu, zahrádku restaurace nebo soukromou terasu rodinného domu, ať už před přímým sluncem či deštěm. Markýzy představují výborné řešení při zastínění venkovních ploch a zároveň brání slunečním paprskům proniknout oknem do interiéru, kde se tak udrží příjemná teplota.

Využití markýz je opravdu široké, stačí se rozhlédnout kolem sebe. Majitelé restaurací využívají markýzy pro vyšší komfort a pohodlí svých zákazníků, obchodníci zase chrání pomocí markýz vstupy do svých prodejen a výkladní skříně. Potenciální kupující se tak při dešti pod markýzou rádi schovají a prohlížejí si vystavené zboží. Není však nad ničím nerušený odpočinek pod markýzou na terase Vašeho domu.

Velkou výhodou venkovních markýz je možnost rychlého nastavení velikosti zastíněné plochy, a to pouhým otočením kličkou. Pokud chcete na terasu pustit více slunce, markýzu během chvilky srolujete.

Markýzy rovněž dotvářejí celkový vzhled celého domu. Pokud správně sladíte barvu markýzy s fasádou, vytvoříte tak kompaktní celek, který bude působit velice harmonicky. Na výběr je ze široké nabídky nejrůznějších barev, vzorů a typů látek.

Markýzy jsou navíc ošetřeny speciální impregnací, která zaručí stálost barev a zvyšuje odolnost markýzy proti nečistotám a plísním. Údržba markýzy je proto velice jednoduchá, svrchní tkaninu stačí pouze opláchnout vodou, nepoužívejte však chemické čistící prostředky, aby nedošlo k narušení impregnace. Samotnou konstrukci pak otřete a promažete kouby olejem. Péče však stojí za to a funkční markýza se Vám během parného léta odvděčí.

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše odborníky, kteří Vám zodpoví všechny dotazy a pomohou Vám vybrat markýzu, která bude nejlépe odpovídat Vašim požadavkům.

Markýza 1Markýza 2Markýza 3

Markýza 4Markýza 5


Související produkty:

 


Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace

Máte-li nějaký dotaz ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte a kontaktujte nás.Produkty

Rychlý kontakt

Aleš Krůza - Žaluzie a sítě
Hlavní 108, 691 05 Zaječí

Tel.: 519 351 110, 519 351 105
Mobil: +420 724 778 288

Zaměření, montáž žaluzií a sítí - 778061129
Fax: +420 519 351 207

IČ: 758 21 435
DIČ: CZ6606300580
E-mail: KRUZAA@seznam.cz

[kontakty]