nacházíte se:  Žaluzie Krůza >  Sítě proti hmyzu verze pro tisk

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou výborným prostředkem jak zabránit obtížnému hmyzu, aby rušil rodinnou pohodu či vytrhoval z pracovního nasazení, jsou vhodné jak do oken a dveří rodinných domů či bytů, tak do kanceláří a administrativních budov. Vedle žaluzií patří sítě proti hmyzu mezi téměř nezbytnou výbavu nových plastových, ale i starých dřevěných oken a různých typů dveří.

Jistě všichni znáte situace, které nejčastěji nastávají v parném létě, kdy máte otevřená všechna okna, ale za cenu toho, že budete neustále vyhánět mouchy, vosy a v noci komáry nebo můry z pokoje. Sítě proti hmyzu tento problém elegantně vyřeší, nebudete již potřebovat žádné chemické odpuzovače hmyzu a nevzhledné mucholapky.

V dnešní době jsou již sítě proti hmyzu nenápadné a neruší výhled z okna, a to především díky technologii jejich výroby a způsobu instalace. Sítě proti hmyzu v žádném případě nebrání normální manipulaci s oknem, jako je otevírání, zavírání či vyklápění.

Rám sítě je vyroben z hliníku, přesně na míru Vašich oken či dveří tak, aby nevznikly žádné skuliny, kudy by mohl hmyz proniknout do interiéru. Samotná síť je pak vyrobena ze skelných vláken s plastovou úpravou, proto je síť sice hustá, aby nepronikl ani ten nejdrobnější hmyz a nečistoty, ale zároveň nenápadná. K tomu přispívá i vhodně zvolená barva sítě proti hmyzu, nejpoužívanější je barva šedá.

Rám sítě proti hmyzu lze samozřejmě přizpůsobit barvě oken, na výběr je z několika barev a imitací dřeva. Sítě proti hmyzu nevyžadují ani žádnou složitou údržbu, stačí je jednou za čas otřít od prachu a nečistot. Při mytí oken lze sítě proti hmyzu jednoduše odmontovat a posléze připevnit zpět na své místo.

Sítě proti hmyzu ochrání i Vaše sklepní prostory před hlodavci, škůdci a nečistotami. Na výběr je z několika typů sítí proti hmyzu, o kterých se více dozvíte níže. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naše odborníky buď pomocí kontaktního formuláře nebo přímo na uvedené kontakty.

VLASTNOSTI SÍŤOVINY

  • tepelná odolnost -40°C až 100°C
  • barevná stálost
  • dobrá průhlednost při pohledu z místnosti
  • síťovina má ochranu proti UV záření
  • síťovina je nehořlavá a odolná proti plísním
  • sítě jsou omyvatelné

TYPY SÍŤOVÝCH PROFILŮ

Profil 25*10 mm

Nejlevnější provedení. Montáž je možná pouze z venkovních stran okna.

Obyčejný profil Síť A Typ

Profil 31*10 mm límec extrudovaný

Nejpoužívanější profil. Síť výborně zapadne do plastových oken tak, že v ničem neomezuje funkci okna. Okno může být zavřené, otevřené, nebo vyklopené a síť přitom stále plní svoji funkci. Síť se snadno montuje zevnitř na kovové obrtlíky, které jsou připevněné už z výroby, a proto nevyžaduje jakékoliv vrtání či narušení okenního rámu.

Límec extrudovaný

Profil 25*10 mm límec obyčejný

Levnější varianta shodná s límcem extrudovaným. Nepatrné rozdíly ve tvaru profilu.

Válcovaný profil

Profil 24 *24 mm LUX

Profil vhodný do starších oken kde přesahují přes rám okna okapnice.

Profil LUX 24x24LUX

Profil 50*20 mm dveřní profil

Používá se na výrobu sítových dveří, které lze namontovat na obyčejné panty nebo na samozavírací. Dveře můžou mít okopový plech proti prokopnutí nebo různé doplňky.

Síťové dveře

 


Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace

Máte-li nějaký dotaz ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte a kontaktujte nás.Produkty

Rychlý kontakt

Aleš Krůza - Žaluzie a sítě
Hlavní 108, 691 05 Zaječí

Tel.: 519 351 110, 519 351 105
Mobil: +420 724 778 288

Zaměření, montáž žaluzií a sítí - 778061129
Fax: +420 519 351 207

IČ: 758 21 435
DIČ: CZ6606300580
E-mail: KRUZAA@seznam.cz

[kontakty]