nacházíte se:  Žaluzie Krůza >  Látkové rolety verze pro tisk

Látkové rolety

Látkové rolety patří stále mezi oblíbené prostředky pro zastínění interiérů, jsou velice vhodné jak do domácností, tak i pro zastínění kancelářských prostor. Vytvoříte tak příjemnou atmosféru jednoduchým zatažením látkové rolety do požadované polohy, manipulace s látkovými roletami je velice jednoduchá a rychlá.

Velkou výhodou látkových rolet je možnost úplného zastínění, které je vhodné zejména v ložnicích a dětských pokojích pro spokojený a ničím nerušený spánek. Látkové rolety však lze použít v celém bytě, je jen potřeba zvolit vhodnou světelnou propustnost látky, stupeň zatažení látkové rolety se pak reguluje podle potřeby.

V naší nabídce naleznete několik typů látkových rolet jak na klasická okna, tak i na podkrovní sešikmená okna, od nejjednodušších látkových rolet až po vylepšené látkové rolety zasazené mezi vodící lišty pro lepší vedení rolety, podrobnější popis jednotlivých typů látkových rolet naleznete níže.

Látkové rolety však nemají pouze praktické využití, ale slouží i jako moderní interiérový doplněk, který doplňuje a podtrhuje celkový design a styl místnosti. Stačí zvolit vhodný odstín tkaniny, který bude ladit s barevným řešením interiéru.

Co se látek roletek týče, v našem vzorníku nalznete jak jednoduché jednobarevné látky, tak i zajímavé melírované tkaniny.

Údržba látkových rolet je velice jednoduchá, jelikož jsou použité látky antistatické, stačí je občas vysát vysavačem nebo setřít suchým hadrem. Rozhodně se nedoporučuje látkové rolety namáčet, protože by ztratily tvar a mohlo by dojít i ke vzniku nevkusných barevných map, držte se proto návodu na údržbu.

Praktickým pomocníkem pro údržbu látkových rolet je kryt návinu, díky němuž je roleta chráněna proti prachu a nečistotám. Látkové rolety lze instalovat na zeď, strop nebo přímo na rám okna, záleží na typu a řešení okna.

S výběrem vhodných látkových rolet Vám ochotně pomohou naši odborníci, proto nás neváhejte kontaktovat, a to buď prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na konci této stránky nebo přímo na uvedené telefonní číslo či mailem.

Typy Látkových roletek

COLLETE

Tento typ roletek je určen pro montáž na plastová okna nebo dřevěná euro okna. Je ovládána řetízkem, má kryt návinu a AL krycí lišty.

Látková roleta COLLETELátková roleta COLLETE - ovládání

JAZZ

Je to jednoduchá předokenní roletka určená pro montáž na zeď i do stropu. Je ovládána řetízkem, nemá kryt navíječe hřídele ani vodící kolejnice.

Látková roleta JAZZLátková roleta JAZZ - ovládání

LEGEND

Tento typ roletek je určen pro montáž do strešních oken. Je ovládána samonavíjecí pružinou, má kryt návinu a vodící lišty.

Látková roleta LEGENDLátková roleta LEGEND - celá

 


Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace

Máte-li nějaký dotaz ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte a kontaktujte nás.Produkty

Rychlý kontakt

Aleš Krůza - Žaluzie a sítě
Hlavní 108, 691 05 Zaječí

Tel.: 519 351 110, 519 351 105
Mobil: +420 724 778 288

Zaměření, montáž žaluzií a sítí - 778061129
Fax: +420 519 351 207

IČ: 758 21 435
DIČ: CZ6606300580
E-mail: KRUZAA@seznam.cz

[kontakty]